Zondag 13 augustus 2023

Beleef een unieke smaaksensatie tijdens de cognacproeverij

Laat je verrassen door de meesterlijke distillaten en leer alles over de geschiedenis en productie van cognac.

Bij een knapperend kampvuur laat cognackenner Peter van den Berg je de lekkerste cognacs van Maison Pouilloux proeven

Als je op zoek bent naar een unieke ervaring die alle zintuigen prikkelt en de ware schoonheid van cognac onthult, dan ben je op zondagavond 13 augustus bij camperplaats de Rucphense weide aan het juiste adres!

Tijdens deze avond kun je nader kennis maken met verschillende cognacs. Er wordt je van alles verteld over de afkomst en het ontstaan. Een lekkere cognac heb je namelijk niet zomaar, hier gaat enig vakmanschap aan vooraf. Naast de proeverij van 4 verschillende Grande Champagne cognacs wordt er ook afgewisseld met een proeverij van 3 verschillende Pineau des Charentes.

Wat deze proeverij echt speciaal maakt, is de gezellige sfeer die wordt gecreëerd door het kampvuur. Omringd door gelijkgestemde liefhebbers van cognac, heb je de mogelijkheid om ervaringen te delen en verhalen uit te wisselen.

De cognacproeverij start om 20:00 uur en duurt circa 2,5 uur tot 3 uur.

Reserveren 

 

Tarieven:
Prijs per overnachting exclusief stroom op basis van 2 personen: €13,50 per nacht 
Prijs per overnachting inclusief stroom op basis van 2 personen: €17,00 per nacht 
Iedere volgende persoon: €2,00 per nacht 
Toeslag stroom bij gebruik airco en/of elektrische kachel: €3,50 per nacht 
Douche: €0,50 per 5 minuten


Alle prijzen zijn inclusief toeristenbelasting, WIFI, gebruik toiletten, afwasplaats en
servicepunt (vers tapwater, vuilwaterafvoer en legen chemisch toilet) 

Cognacproeverij bestaande uit een borrelhapje en een proeverij van 4 verschillende cognacs en 3 verschillende Pineau des Charentes.
€25,00 per persoon 


Lust jij geen cognac? Het is ook mogelijk om een proeverij van 4 glazen pineau te boeken voor €15,00 per persoon